• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może wydawać się dla wielu lekko nudna, przynajmniej jeżeli porównywać Europę z Ameryką Południową, to jednakże nie można powiedzieć, że nasze miasta są w jakiś sposób gorsze od tych miast, które są umiejscowione na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, że np. nasze góry są mniej atrakcyjne – są gusta i guściki. Warto jednakże pomyśleć w takim razie co tak naprawdę warto zwiedzić. Przede wszystkim skupmy się na miastach. Na początek oczywiście nasz kraj… Bardzo dobrym miejscem do zwiedzenia jest Kraków, Gdańsk, lecz również choćby Toruń.

Warto pojechać w polskie góry oraz morze. Ogólnie w naszym kraju raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla zwolenników wyjazdów zagranicznych na pewno można polecić wycieczki last minute do czeskiej Pragi. Należy otwarcie napisać, że Praga jest ładnym miastem – wartym przynajmniej 3 dni intensywnego zwiedzenia. Warto jednakże starać się pozostać w Pradze dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę tego miasta. Jeżeli wchodzą w grę krótsze podróże, ciekawym miejscem może być Czeski Krumlov. Pewnie niewielu Polaków kojarzy to miasteczko – naprawdę jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.

Na uwagę zasługują również typowo niemieckie miasta. Zatem choćby Berlin – umiejscowiony całkiem blisko polskiej granicy. Berlin to w tym momencie wielka metropolia, przecież to stolica RFN. Jednakże w porównaniu do na przykład Hamburga, Berlin wcale nie wygląda na bardzo bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Bardzo dobrym miejscem na wycieczkę jest także Amsterdam – zwłaszcza stolica Holandii powinna podobać się młodym imprezowiczom. Takowych miast i miasteczek można wymieniać jeszcze wiele. To doskonały dowód na to, iż nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To pewne.
źródło: www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.