• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Obecnie utracili na znaczeniu, chociażby dlatego, że jakby nie chcą zjednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. No dobrze, ale co zatem warto zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?

Początkowo świetnym miejscem jest Londyn, a więc najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, a więc aby zobaczyć najatrakcyjniejsze zabytki i atrakcje należy poświecić kilka dni. Ogólnie w Londynie można się zakochać.

Ciekawe są także np. Bath, Durham albo Manchester. Jeśli w grę wchodzi turystyka w Wielkiej Brytanii, rewelacyjnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. W końcu Szkocja to piękny kraj, który może zaoferować bardzo dużo ciekawych miejsc. Np. piękny jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest wiele pięknych miejsc. Najdogodniej po prostu pojeździć po Szkocji, chłonąć niezwykłą atmosferę owej krainy. Można powiedzieć, iż nie ma zbyt wielu piękniejszych miejsc na tym świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest świetnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo interesującego.
źródło: www.sportlajf.pl, herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, http://www.zoo-safari.net.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.